28. oktobra vakarā, kad norisinājās kārtējais šova „Dziedošās ģimenes" raidījums, visas muzikālās saimes izpildīja Borisa Rezņika radītās kompozīcijas.
Izskanēja gan labi zināmas Rezņika kompozīcijas no grupas „Eolika" repertuāra, gan ne tik zināmas komponista melodijas. Īpašā vakara viešņa bija grupas „Eolika" soliste Olga Rajecka, kā arī viņas skatuves partneri Dainis Dobelnieks un Edgars Krūmiņš. Koncertu ar precīzu, kaislīgu un emocionālu sniegumu atklāja māsas Pavlovskas, kas izpildīja dziesmu „Es neesmu Džeina Fonda", par to no žūrijas iegūstot 32 punktus. Tas bija vakara augstākais novērtējums, tāpēc Noviku ģimenei no Lubānas novada uzstāties tūdaļ aiz spēcīgajām rēzeknietēm bija psiholoģiski neizdevīgi. Diemžēl skatītāju un žūrijas lēmums noteica, ka no tālākās cīņas jāizstājas tieši Noviku ģimenei, kas publikas simpātijas centās iekarot ar kompozīciju „Tava atnākšana".
Koncerta noslēgumā Olga Rajecka kāpa uz skatuves, lai kopā ar Borisu Rezņiku un Dziedošo ģimeņu kopkori izpildītu kompozīciju „Dziesmas ceļš" un „Pasaule, pasaulīt!".
Autore: INESE ELSIŅA