Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Izaugsmes rekords

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 03.09.2015.

Burtu lielums

Madonā un tās novadā "Tele2" un "Zelta Zivtiņas" klienti ir uzstādījuši jaunu mobilā interneta patēriņa izaugsmes rekordu, "Staru" informē Jekaterina Andrejeva, MM&A | H+K Strategies projektu asistente.

Mobilā interneta apjoms jūlijā un augustā Madonas novadā pieaudzis par 31% jeb gandrīz trešdaļu, kas ir lielākais patēriņa "lēciens" viena mēneša laikā "Tele2" tīklā kopš 2004. gada, kad "Tele2" sāka piedāvāt interneta pakalpojumus. Šāds "Tele2" interneta patēriņa bums skaidrojams ar to, ka kopš šā gada 1. jūlija "Tele2" nodrošina zibenīgu 4G internetu pieejamu jau 90% valsts iedzīvotāju.
"Tele2" tehniskā direktore Līga Krūmiņa pauž gandarījumu par paveikto: ""Tele2" nodrošina Latvijā plašāko 4G tīkla pārklājumu. Priecājamies, ka arī mūsu klienti Madonā un tās novadā novērtē "Tele2" zibenīgā un plašā 4G interneta priekšrocības, strādājot, mācoties vai vienkārši izklaidējoties. Madonas novadā turpina pieaugt "Tele2" interneta lietotāju skaits, un iedzīvotāji mobilo internetu lieto gan telefonā, gan mājas datorā un planšetdatorā. Interesanti, ka Madonā "Tele2" klienti mobilo internetu izmanto biežāk nekā zvana un sūta īsziņas."

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px