Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

“Izaugsme” tiekas ar iedzīvotājiem

Redakcija

Autors • 24.05.2013.

“Izaugsme” tiekas ar iedzīvotājiem
Burtu lielums

Laikā, kad līdz 1. jūnijam un pašvaldību vēlēšanām atlicis vien nedaudz, politiskās partijas, kuras cīnās par iekļūšanu Madonas novada pašvaldības domē (tiesa, ne visas), aicina iedzīvotājus uz tikšanos.

Otrdien ar iedzīvotājiem klātienē tikās „Politiskās partijas Izaugsme" deputātu kandidāti. Uz neilgi pirms vēlēšanām izveidotās partijas tikšanos bija ieradušies salīdzinoši maz cilvēku, kas Madonai ir raksturīgi, un aptuveni puse no tiem bija citu partiju, galvenokārt „Vienotības" (kuru vidū bija domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters un daži citi deputāti), pārstāvji.
„Izaugsmes" un „Vienotības" pārstāvju starpā arī izraisījās plašāka diskusija gan par izglītības, gan novada tālākās attīstības jautājumiem. Diemžēl, dialogs starp diviem politiskajiem spēkiem, no kuriem vienam šī bija pirmā šāda veida tikšanās ar iedzīvotājiem, bet otru pārstāv pieredzējuši deputāti, atsevišķiem pasākuma apmeklētājiem radīja pamatotu jautājumu, kuras partijas pasākums šis īsti ir. Viena no apmeklētājām tikšanos arī pameta.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.05.2013.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS 


OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px