Laikā, kad līdz 1. jūnijam un pašvaldību vēlēšanām atlicis vien nedaudz, politiskās partijas, kuras cīnās par iekļūšanu Madonas novada pašvaldības domē (tiesa, ne visas), aicina iedzīvotājus uz tikšanos.
Otrdien ar iedzīvotājiem klātienē tikās „Politiskās partijas Izaugsme" deputātu kandidāti. Uz neilgi pirms vēlēšanām izveidotās partijas tikšanos bija ieradušies salīdzinoši maz cilvēku, kas Madonai ir raksturīgi, un aptuveni puse no tiem bija citu partiju, galvenokārt „Vienotības" (kuru vidū bija domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters un daži citi deputāti), pārstāvji.
„Izaugsmes" un „Vienotības" pārstāvju starpā arī izraisījās plašāka diskusija gan par izglītības, gan novada tālākās attīstības jautājumiem. Diemžēl, dialogs starp diviem politiskajiem spēkiem, no kuriem vienam šī bija pirmā šāda veida tikšanās ar iedzīvotājiem, bet otru pārstāv pieredzējuši deputāti, atsevišķiem pasākuma apmeklētājiem radīja pamatotu jautājumu, kuras partijas pasākums šis īsti ir. Viena no apmeklētājām tikšanos arī pameta.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.05.2013.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
OĻĢERTA SKUJAS foto