Augusta nogalē Rēzeknes Augstskolas Mūžizglītības centra vadītāja Iveta Dukaļska saņēma izglītības un zinātnes ministra Rolanda Broka parakstītu Atzinības rakstu par profesionālu darbu un nesavtīgu ieguldījumu Latvijas pedagogu profesijas goda atjaunotnei.
Atzinība piešķirta par sekmīgu darbu Eiropas Sociālā fonda projektā „Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos".
Rēzeknes Augstskolas Mūžizglītības centrs sniedza pakalpojumus, piedāvājot Latgales reģiona, kā arī citu novadu pedagogiem apgūt dažādus kursus. Projekts tika aizsākts 2009. gada novembrī un turpināsies līdz 2012. gada martam.
Līdz šā gada jūlijam Rēzeknes Augstskolas Mūžizglītības centrā pedagogu izvēlei projekta ietvaros tika piedāvāti 15 dažāda satura kursi. Kopumā tos apmeklēja 817 klausītāju. Vaicāta par Madonas reģiona pedagogiem, Iveta Dukaļska atklāja, ka projektā mācījās skolotāji gan no Madonas novada, gan citiem bijušā Madonas rajona robežu novadiem. – Ar Madonas novadu veidojās tāda laba, draudzīga sadarbība, – atzina Iveta. – Turklāt projekts ir divkārt vērtīgs: tas sniedz iespēju pedagogiem izglītoties, gūt pieredzi, kā arī saņemt materiālo atbalstu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.09.2011.
Autore: INESE ELSIŅA