Nākamnedēļ, laikā no 19. līdz 20. novembrim, Madonu pieredzes apmaiņas vizītes ietvaros apmeklēs Alojas novada pašvaldības administrācija.
– Ar alojiešiem iepazināmies kopīga projekta laikā, un jau tad viņi izteica vēlmi atbraukt pie mums pieredzes apmaiņā, – stāsta Madonas novada pašvaldības uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļas galvenā speciāliste Ilze Vogina. – Delegācija plānota plaša – pārstāvētas būs teju visas jomas. 19. novembrī vizītes sākumā plānota kopēja tikšanās un pieņemšana novada pašvaldībā, tad sekos jau atsevišķu speciālistu iepazīšanās ar konkrētās pašvaldības administrācijas nodaļas darbu un pieeju dažādu problēmu risināšanā – piemēram, attīstības nodaļas speciālisti iepazīsies ar mūsu pašvaldības attīstības nodaļas darbu, dzimtsarakstu nodaļas pārstāvji – ar mūsu dzimtsarakstu nodaļu, tāpat ar bāriņtiesu, sociālo dienestu utt., jo, kā jau teicu, delegācija ir plaši pārstāvēta. Vēlāk kopīgi apmeklēsim pašvaldības iestādes – brauksim uz pirmsskolas izglītības iestādi „Saulīte", uz novada bibliotēku, sporta skolu, sporta bāzi „Smeceres sils" utt. Savukārt otrajā dienā delegācija jau būs mazākā sastāvā, lielākoties pārstāvji no uzņēmēju padomes, un tad ir plānots apmeklēt vairākus uzņēmumus.