Decembris ir laiks, kad tik ļoti gribas būt labākam, tīrākam, baltākam, kad ir vēlme iepriecināt savus tuviniekus un cilvēkus, kas ir līdzās.
Ērgļu novada Braku muzejs un Blaumaņa biedrība sadarbībā ar Ērgļu vidusskolu jau astoto gadu turpina aizsākto tradīciju gada nogalē doties uz Ērgļu pansionātu, lai sniegtu koncertu Ziemassvētku noskaņās.
13. decembrī, saposušies, smaidīgi un mazliet uztraukušies, pansionātā ieradās 3.a klase (audzinātāja Liena Bukovska) un 7. klase (audzinātāja Mārīte Kovaļevska). Skolēni deklamēja jaukus un mīļus dzejoļus par ziemu, par svētku gaidīšanas brīnumu. Sirsnīga bija 3.a klases iestudētā ludziņa „Laimīgais princis". Tajā princis sarunājās ar bezdelīgu, kura tā arī neaizlidoja uz siltajām zemē. Prieku viņos radīja, ka ir palīdzējuši mātei un viņas slimajai meitiņai. Dažreiz jau nevajag daudz, un silts gaismas stariņš ielīst tik daudzu sirsniņās. Rūķīši uzbūra ziemas ainavu, birdinādami sniega pārsliņas, jautri dancoja un novēlēja visiem gaišus svētkus. 7. klases skolēni skanīgi un jauki dziedāja Ziemassvētku dziesmas, un Lilita Saulīte un Undīne Saleniece iepriecināja ar flautas spēli.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.12.2013.
Autore: ZINTA SAULĪTE,
Braku muzeja vadītāja