Starptautisko veco ļaužu dienu atzīmējam 1. oktobrī, bet katru dienu mēs varam sniegt senioriem pateicību par viņu mūža devumu, par to, ka mēs baudām iepriekšējās paaudzes darba augļus.
Ir ļoti mīļi, ka ciemos pie senioriem nāk bērni. Kopā pavadītais laiks sasilda veco ļaužu dvēseles, sniedz viņiem pārliecību par to, ka jaunā paaudze aug sirsnīga, atsaucīga, gudra un uz viņiem var paļauties. Madonas pansionātā dzīvojošos cilvēkus 1. oktobrī iepriecināja kopā būšana ar biedrības „Caritas Madona" bērniem un jauniešiem, bet 12. oktobrī pansionātā ciemojās Madonas mūzikas skolas pedagogs Artūrs Grandāns ar mūzikas skolas audzēkņiem, lai ar skaistajām muzikālajām kompozīcijām un sirsnību iepriecinātu vecos ļaudis.
Pansionāta iemītniekus sajūsmināja skaidrā un skanīgā Nikolas Keitas Lukašūnas balss, iepriecināja pārliecinošā Sintijas Justes klarnetes spēle. Draisku noskaņojumu viņos radīja Juritas Brežģes trompetes solo, atskaņojot čehu tautas dziesmu „Ganiņš". Smaids rotāja cilvēku sejas, un atmiņās atausa jaunības dienas, klausoties jauno izpildītāju – Emīla Bajāra un Maikla Drobina – akordeona spēli. Pārliecinoši skanēja Arvja Kļaviņa saksofons, izpildot E. Grīga skaņdarbu, un visi ar prieku noklausījās latviešu komponista M. Zariņa skaņdarbu flautai, kuru atskaņoja Daniela Dzene.
Paldies bērniem par viņu sniegumu un rudens dienā radīto prieku! Paldies Madonas mūzikas skolas pedagogiem un īpaši Artūram Grandānam! Gaidīsim ciemos pavasarī!
Autore: STAŅISLAVA POMMERE,
sociālā darbiniece
Foto no pasākuma