13. jūnijā Madonas reģiona bibliotēku darbinieki devās izbraukuma seminārā uz Salaspils novada bibliotēku.
Tā jau ir tradīcija, noslēdzot kopīgo tikšanās sezonu, semināru reģiona bibliotekāriem organizēt nevis Madonas novada bibliotēkā, kā tas notiek ik mēnesi, bet izbraukuma formā pie kolēģiem.
Pērn Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas un Varakļānu novada bibliotēku darbinieki devās izbraukuma seminārā uz Tukuma novadu, lai, apmeklējot Tukuma novada bibliotēkas, gūtu jaunus iespaidus un pozitīvu pieredzi turpmākajam darbam.
Šogad semināra mērķis bija Salaspils novada bibliotēkas apmeklējums. Salaspils novada bibliotēkas vadītāja Daiga Orbidāne Madonas reģiona bibliotekārus iepazīstināja ar to, kā bibliotēka ir ieguvusi jaunas telpas, kā notika pārvākšanās un visi tehniskie darbi. Ceļš no idejas par mūsdienīgu bibliotēku līdz ieceres īstenošanai prasījis desmit gadu. Kā lielākā daļa Latvijas bibliotēku, arī Salaspils bibliotēka, kas agrāk atradās domes pašvaldības ēkas pagrabā, cīnījās ar telpu trūkumu, un sarunas par to, ka vajadzētu citu mājvietu, ar pašvaldību risinājušās desmitgades garumā. Jaunā, renovētā un modernā ēkā Salaspils novada bibliotēka strādā kopš 2011. gada septembra.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.06.2012.
Autore: INESE ELSIŅA