MADONĀ otrdien, 17. decembrī, pulksten 17 ieplānota tūrisma pakalpojumu sniedzēju klubiņa tikšanās.
Šoreiz par tikšanās vietu ir izraudzīta mākslas skola, jo ar nākamā gada janvāri tajā tiks piedāvāts jauns tūrisma pakalpojums – ekskursija, kas apvienota ar Madonas suvenīra izgatavošanu. Tikšanās laikā kopā ar Madonas mākslas skolas direktori Kristīni Šulci paredzēts izvērtēt jauno piedāvājumu, nepieciešamības gadījumā dalīties rekomendācijās pakalpojuma pilnveidei. Ar Madonas novada pašvaldības tūrisma informācijas centra aktualitātēm iepazīstinās Sanita Soma. Kā vienmēr, līdzi ir jāņem groziņš, jo paredzēta arī vakarēšana Ziemassvētku noskaņās.
Autore: BAIBA MIGLONE