Noslēdzies konkurss, kurā laikraksta „Stars" lasītājus aicinājām balsot par savu īpaši izraudzīto jaunieti (gan meiteni, gan puisi), konkursa „Mis un Misters Madona 2015" dalībnieku.
Konkursā „Mis un Misters Madona 2015" kopumā piedalīsies astoņi Madonas novada jaunieši: Rita Kovaļčuka, Kintija Krastiņa, Santa Linda Liepiņa, Sabīne Gudberga, Oskars Eiduks, Jānis Plāte, Harijs Briedis un Kalvis Pogulis. Konkursantu fotogrāfijas un vizītkartes varēja iepazīt 6. marta laikraksta numurā.
Jau rīt, 21. martā, Madonas kultūras namā jaunieši ar izveidotajiem numuriem stāsies žūrijas un skatītāju priekšā. Šobrīd vēl vēlamies paturēt noslēpumā, kurš konkursa dalībnieks, summējot atsūtītās anketas, iegūs „Stara" lasītāju simpātiju balvu – tas atklāsies sarīkojuma „Mis un Misters Madona 2015" izskaņā. Savukārt ielūgumu uz krāšņo pasākumu 21. martā pulksten 18 Madonas kultūras namā izlozes veidā ir ieguvušas Zaiga Eglīte un Gunta Gūtmane. Aicinām abas laimīgās anketu sūtītājas uz redakciju šodien, 20. martā, pēc ielūguma.