Trešdien, 30. jūlijā, Rīgā, viesnīcā "Avalon", tika kronēti gada skaistākie jaunieši. Skaistumkonkursā "Mis un Misters Latvija" panākumus guva Madonas novada pārstāvji.
Madonietis Kristaps Vilde konkursā "Mis un Misters Latvija" ieguva titulu "Misters Latvija", savukārt Malvīne Stučka no Madonas novada tika kronēta par "Vice Mis".
Svinīgo kronēšanas ceremoniju varēja vērot tiešraidē www.tvplay.lv, ko nodrošināja "Silvanols". Kopumā jāmin, ka konkursā "Mis un Misters Latvija" galvenos titulus ieguva Lāsma Zemene no Jelgavas un Kristaps Vilde no Madonas. Kā "Vice Mis" un " Vice Misters" tika titulēti Malvīne Stučka no Madonas novada un Mārtiņš Linē no Valmieras. Par "Mis Foto" un "Misteru Foto" tika atzīta Alise Feldmane no Rugāju novada un Aivis Ceriņš no Cēsīm.
Autore: INESE ELSIŅA