Pagājušajā piektdienā Madonas Valsts ģimnāzija (MVĢ) saņēma divas noderīgas dāvanas, kas paredzētas skolas teritorijas labiekārtošanai. Pateicoties skolēnu centībai dažādos konkursos, jau iepriekš bijis iespējams tikt pie praktiskām balvām – tā arī šoreiz bērza stāds un velosipēdu novietne iegūti skolēnu spēkiem.
MVĢ direktore Vanda Maderniece uzsvēra: – MVĢ turpina labiekārtot skolas apkārtni. Priecē, ka tas tiek darīts tieši ar skolēnu palīdzību, jo viņi ar savu centību izcīna dažādas iespējas, kā uzlabot skolas vidi. Tā, piemēram, pagājušajā piektdienā tika iestādīts bērzs skolas priekšā, papildinot jau esošo bērziņu aleju. Šo bērza stādu izcīnīja 7. klases audzēkne Ieva Karpova. Stādu audzētāju biedrība un žurnāls „Ilustrētā Junioriem" rīkoja radošo darbu konkursu „Stāds savai skolai", kurā mūsu skolniece bija uzvarētāju vidū un ieguva šo bērza stādu. Stādīšanā piedalījās visa 7. klase kopā ar audzinātāju Anitu Vabuli. Otrs skolas ieguvums, kas arī ceļu uz Madonu mēroja piektdien, bija velosipēdu novietne. To ieguvām, pateicoties visas skolas aktivitātei Ēnu dienā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 16.05.2012.
Autore: LAURA VOITIŅA
Foto no skolas arhīva