Otrdien, 16. decembrī, no pulksten 10 līdz 14 Madonas novada pašvaldības ēkā Saieta laukumā 1 notiks skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Ziemassvētku gadatirgus.
Tā jau ir daudzu gadu tradīcija Madonā, ko organizē Madonas Valsts ģimnāzijas ekonomikas skolotāja Iveta Vabule sadarbībā ar novada pašvaldību, citiem sadarbības partneriem un starpnovadu skolu mācību uzņēmumiem.
Visus iepriekšējos gadus skolēnu mācību uzņēmumi apmeklētājus sagaidīja ēkas 1. stāva foajē telpā, šoreiz pieteikušās tik daudz firmu – 40 SMU -, ka apmeklētāji aicināti uz 3. stāva zāli, kur skolēni vecumā no piektās līdz divpadsmitajai klasei rādīs savu produkciju.
Var tikai ieteikt novada ļaudīm apmeklēt šo rūpīgi plānoto SMU Ziemassvētku tirdziņu, lai tajā par nelielu naudu sagādātu oriģinālas dāvanas sev tuvajiem un atbalstītu vietējos skolēnus – ražotājus.
Gadatirgus ietvaros jaunos uzņēmumus izvērtēs žūrija, un finālā tiks apbalvoti labākie uzņēmumi vairākās nominācijās.