Rīt, 9. decembrī, no pulksten 11 Madonā notiks aktivitātes, saistītas ar lielās egles iedegšanu Saieta laukumā.
Tajās piedalīsies Madonas pilsētas kultūras nams, Madonas Valsts ģimnāzija, Jāņa Simsona Madonas mākslas skola, Madonas novadpētniecības un mākslas muzejs, jauniešu centrs „Kubs", Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skola. Organizatori jau vairākus gadus atsevišķajiem pasākumiem devuši kopīgu vadmotīvu, un šogad tas ir „Brīnums". Afišas sludinājumā var izsekot līdzi šīs dienas brīnumu piedāvājumam pilsētā.
Gribu uzsvērt, ka no pulksten 13.30 Jāņa Simsona Madonas mākslas skolas telpās būs apskatāmi konkursam „Piesaki sevi mākslas pasaulē!" pieteiktie darbi. Šāds konkurss šogad tika izsludināts pirmo reizi, tam pieteicās deviņi jaunie autori. Pēc skates mākslas skolā konkursa darbi tiks izstādīti Madonas novada pašvaldības ēkā un Madonas slimnīcas dzemdību nodaļā.
Pulksten 14 mākslas skolā nelielu koncertu sniegs Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas audzēkņi.
8.12.2017.