Par stabilu tradīciju kopš Latvijas Valsts prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas prezidentūras laikiem ir kļuvusi svētku egles iedegšana kopā ar dižģimenēm no visiem Latvijas novadiem un pilsētām.
Egles iedegšanas pasākumā piedalās novadu un pilsētu labākās, stiprākās, kuplākās un radošākās daudzbērnu ģimenes, tajā skaitā ģimenes, kurās ir aizbildnībā esoši bērni un audžubērni, par kurām Valsts prezidents ir saņēmis atsauksmju vēstules no novadu pašvaldībām.
Šogad kopā ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu Ziemassvētku egli ceturtdien, 5. decembrī, aicinātas iedegt 18 ģimenes no Latvijas pilsētām un novadiem, tostarp Karlsonu ģimene no Madonas novada un Kanču ģimene no Varakļānu novada.
Svinīgais pasākums sāksies pulksten 16 Melngalvju namā, bet egles iedegšana plānota ap pulksten 17.45 Rātslaukumā.
Autore: BAIBA MIGLONE