26. janvārī pulksten 17.30 Madonas novada bibliotēkā sāksies ģimeņu vakars.
Kā atzīst bērnu literatūras nodaļas vadītāja Līga Fiļipova, ir aktivitātes, kas bibliotēkā jau kļuvušas par tradīciju, un tāds piekto gadu bērnu literatūras nodaļā ir ģimeņu vakars. Šogad organizatori īpaši vēlas izcelt ģimenes, kuras atrod laiku kopīgai atpūtai, tāpēc gada tēmai dots nosaukums „Mēs darām tā". – Aicināsim ciemos dažādas ģimenes, kas stāstīs un dalīsies pieredzē par savām brīvā laika aktivitātēm. Gada pirmajā ģimeņu vakarā savu stāstu mums izstāstīs Smudžu ģimene – Marģers, Rudīte, Everts, Valters un Gerda. Gaidīsim ikvienu, lai kopīgi darbotos un našķotos ar garšīgo bibliotēkas tēju! – aicina bibliotēkas darbiniece.
20.01.2017.