No jūnija vidus Madonas katoļu draudzē kalpo seminārists Renārs Birkovs.
– Renārs seminārā iestājās no Rīgas Katoļu ģimnāzijas, lai gan ir dzimis Balvu pusē, – komentēja Rihards Rasnacis.
– Šobrīd organizējam svētceļnieku grupu uz Aglonu, un Renārs ir cilvēks, kas vadīs šo svētceļojumu. Pēc svētkiem Aglonā, kur seminārists būs atbildīgais par ceremonijām, Renāra prakses laiks beigsies.
Svētceļojumam aicināti pieteiktie jaunieši, kā arī vecāka gadagājuma ļaudis. „ Mums dzima ideja, ka darba cilvēki uz Aglonu varētu iziet piektdienas vakarā vai sestdien no rīta, jaunieši ceļā dosies ceturtdien, 5. augustā. Izbrauksim maršrutu un visu vēl noprecizēsim. Katrā ziņā interesenti droši var plānot svētceļojumu no Madonas uz Aglonu, un jauniešu grupa Aglonā ieies 12. augustā, kad tur sāksies Jauniešu dienas."
Autore: INESE ELSIŅA