Valdai Aronietei no Aronas pagasta 2009. gads iesācies veiksmīgi, ar laimestu divās loterijās – "Stara" abonementu loterijā un "Latvijas Pasta" loterijā.
– Lai piedalītos "Latvijas Pasta" loterijā, bija jāpasūta trīs preses izdevumi uz trim mēnešiem. Izvēlējos pasūtīt šādus preses izdevumus – "Stars", "Mazdārziņš un "Ievas Stāsti". Līdz ar to biju izpelnījusies iespēju aizpildīt loterijas anketu "Latvijas Pasta" rīkotajai loterijai un arī dalībnieka karti "Stara" abonementu loterijai. Laikam noskaņojos uz veiksmi, tāpēc arī veicies abās loterijās, – smaidot atklāja Valda Aroniete.
"Latvijas Pasta" loterijā laimēts dāvanu kartes komplekts 30 latu vērtībā, bet "Stara" loterijā – dāvanu karte 10 latu vērtībā SIA "Ādere A" veikalā.
Valda Aroniete, saņemot "Stara" loterijas balvu, sacīja: – Bija prieks, ieraugot savu vārdu laimētāju sarakstā. Iepriekš esmu piedalījusies vismaz piecās "Stara" abonentu loterijās, bet veiksme uzsmaidīja tikai šogad.
Valda atklāja, ka viņas lepnums un stiprais balsts ir kuplā ģimene. Izaudzināti pieci bērni – meita un četri dēli. Divi dēli – Lauris un Artis – strādā Rīgā, divi – Edgars un Austris – vēl mācās, Edgars šogad beigs Mālpils profesionālo vidusskolu. Kopā ar viņu "Pāpuļos" saimnieko meitas Sigitas Kokares-Gruntes ģimene, kas audzina mazo Laimrotu, kura piedzima pagājušā gada 5. decembrī. Otra mazmeitiņa – Signe, kam ir pusotrs gadiņš, aug dēla Arta ģimenē. Vēl Valda ir uzņēmusies arī aizbildniecību pār Aivo, kam ir 16 gadu, viņš mācās Kusas pamatskolā.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 22.01.2009.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto