Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Forums „E-klase 2011”

Redakcija

Autors • 13.04.2011.

Burtu lielums

Rīt, 15. aprīlī, Rīgas Tehniskās universitātes telpās notiks forums „E-klase 2011".

Šobrīd dalību forumā pieteikuši gandrīz 400 dalībnieku, tai skaitā vispārizglītojošo un profesionālo skolu, interešu izglītības iestāžu un izglītības pārvalžu pārstāvji no visas Latvijas un arī Madonas novada. Atgādinām, ka „E-klase 2011" ir pirmais pieredzes apmaiņas forums par skolu informatizācijas procesiem un Latvijā lielāko skolvadības sistēmu „e-klase". Foruma „E-klase 2011" mērķis ir atvieglot skolotāju ikdienas darbu un panākt lielāku vecāku ieinteresētību, vairot vecāku atbildību, sekojot līdzi izglītojamā mācību sekmēm.
Apkopojot reģistrācijas datu informāciju, foruma organizatori atzīmē, ka vislielākā interese izrādīta par šādām tēmām:jautājumi par pāreju uz elektroniskajiem žurnāliem: likumi, noteikumi, prakse; žurnāla arhivēšana, personas lietas, žurnālu pārbaude, ieraksti par pārbaudi, mācību pārziņu darbs. Par uzkrāto pieredzi forumā uzstāsies Dobeles Valsts ģimnāzijas direktore Inese Didze.
Par skolēnu kavējumiem, kavējumu pieteikumiem, izmantojot „e-klasi", uzstāsies Grobiņas ģimnāzijas „e-klases" virslietotāja Dace Tomsone.
Kopumā „e-klasi" izmanto 594 izglītības iestādes, kas ir lielākā Latvijas izglītības iestāžu daļa. Pēc  pētniecības uzņēmuma „Gemius Latvija" publicētajiem datiem, „e-klase" ir viens no desmit aktīvāk lietotajiem portāliem Latvijā. Dienā portālu „e-klase" apmeklē vidēji 90 000 reģistrēto lietotāju.

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px