Ik pa laikam cilvēka dzīvē notiek pārmaiņas, un arī cienījamais Dāboliņa kungs ir uzaicināts kalpot citās draudzēs.
Mēs, Madonas pansionāta ļaudis, esam ļoti pateicīgi savam mācītājam, kas pie mums nāca visus šos 10 gadus – gan priekos, gan bēdās. Ļoti izjusti un saprotoši viņš vadīja dievkalpojumus, uzklausīja ikkatru un deva spēku un ticību mums, kur katram pansionāta klientam dvēselītē ir kāda dziļa jo dziļa sāpe. Dāboliņa kungs cienīja vecos cilvēkus. Ar labiem vārdiem spēcināja mūs – pansionāta darbiniekus.
No sirds mēs sakām paldies savam mācītājam. Vēlam veselību, izturību un lai mūsu mīlestība pavada jaunajās kalpošanas gaitās!
Autore: RASMA OZOLIŅA,
Madonas pansionāta
direktore