12. septembrī pirmsskolas izglītības iestādē „Priedīte" bija svētku, mīļuma, darbošanās un sportiskā pēcpusdiena. Šajā dienā bērni aicināja, lai pakaļ atnāk tētis, kam azotē jāpaņem laba oma un vēlme aktīvi darboties. Tētis bija īpaši gaidīts ar dāvanām un pārsteigumiem.
Grupiņās darbojās radošās darbnīcas, kurās gan gatavoja gardas maltītes, gan grieza un līmēja, zīmēja, pagatavoja dažādus materiālus spēlēm, spēlēja teātri un jauki darbojās kopā ar savu bērnu un citu bērnu, kuram tētis šajā dienā netika. Atnāca aktīvi just līdzi mammas ar mazajiem brāļiem un māsām.
Pēc aktīvas darbības grupiņās visi devās izkustēties. Mazākie bērni ar saviem tētiem jautrojās dažādās kustību rotaļās. Lielākie bērni ar tētiem sportoja dažādās sporta spēlēs.
Lieliem vai maziem bērnu tētiem bija vienota darbošanās, tētim jāuzsien kaklasaite savam bērnam. Te nu gāja jautri! Mazie ķipari cītīgi vēroja, kā tētis uzsien lielo, skaisto kaklasaiti. Tētim prieks par paveikto darbiņu, un bērni smaidīja ar lielo tēta kaklasaiti.
Bērnudārzu pieskandināja jautra mūzika, bērnu smiekli un visu prieks par kopābūšanu. Patiess prieks redzēt tik daudz tētu, kas bija atnākuši pēc bērnu aicinājuma.
Arī laiks bija labvēlīgs un jauks, kas lutināja ar siltu un saulainu pēcpusdienu.
Cik jauka un pozitīvām emocijām pildīta ir tēvu svinamā svētku diena!
Katrs bērns var teikt – ES VARU BŪT LEPNS PAR SAVU TĒTI!