Madonas iedzīvotāji var būt lepni, jo viņu vidū ir daudz eņģeļu, kas atsaucās labestības maratona „Eņģeļi pār Latviju" aicinājumam un aktīvi ziedoja „Rimi" veikalos izvietotajās ziedojumu kastītēs, tādējādi spoži iemirdzoties pār Latviju.
– „Eņģeļi pār Latviju" mudināja Madonas iedzīvotājus „Rimi Madona" veikalā saziedot šāgada lielāko ziedojumu – gandrīz 2500 latu, – „Staru" informē „Rimi Latvia" mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Eniņa.
„Rimi" un labestības maratona „Eņģeļi pār Latviju" rīkotāji – LNT, Swedbank un ziedot.lv – izsaka lielu pateicību ikvienam, kas ar savu līdzdalību – ziedojumu – ir sniedzis palīdzību kādam slimam bērniņam.
Labestības maratons „Eņģeļi pār Latviju" tika uzsākts pērnā gada nogalē. Tā sākotnējais mērķis bija sniegt atbalstu pieciem bērniem, kur nepieciešamā palīdzības summa bija 42 396,95 lati. Taču cilvēku lielā atsaucība Latvijā sniedza iespēju atbalstu saņemt vēl 101 slimam bērniņam, jo maratonam tika saziedota 10 reizes lielāka summa, kas nu jau ir 428 778,52 lati.
Dažas dienas pirms Ziemassvētkiem labestības maratona noslēguma tiešraidē kanālā LNT tika saziedoti 383 690,62 lati, no tiem 51 336,36 lati tika saziedoti „Rimi" veikalos līdz noslēguma tiešraidei. Tā kā akcija „Rimi" veikalos ilga līdz pat 5. janvārim, attiecīgajā laika posmā akcijai vēl saziedoti 22 278,37 lati. Kopumā „Rimi" veikalos saziedotā summa labestības maratonam „Eņģeļi pār Latviju" ir 73 614,63 lati.
Autore: BAIBA MIGLONE