Kopš 21. novembra Madonas novada bibliotēkas konferenču zālē skatāma Emīla Desjatņikova fotogrāfiju izstāde.
– Esmu sagatavojis fotogrāfijas, kur fiksēta Madona, – laikrakstam pastāstīja Emīls Desjatņikovs. – Tie ir pēdējo divu gadu darbi, kas iepriekš nav rādīti. Šoreiz esmu izlicis ainavas, cilvēku portreti, iespējams, būs nākamais solis.
Kopumā Emīls vēlas izveidot lielāku kolekciju par Madonu, kaut līdz ar Madonas pilsētas 2. vidusskolas absolvēšanu viņa dzīvesvieta nu jau otro gadu ir Rīga.
– Dzīvoju un strādāju Rīgā, esmu iesaistījies darbā Nacionālajā ziņu aģentūrā LETA, kur piedalos Nacionālās bibliotēkas digitalizācijas projektā, – neslēpa Emīls. – Vairāk nekā mēnesi uz pusslodzi strādāju arī fotoaģentūrā "F64". Aģentūras fotogrāfu darbu izmanto laikraksts "Neatkarīgā", žurnāls "Māja" un citi izdevumi. Mācoties Kultūras koledžā, pabiju tur praksē. Pēc tam tiku uzaicināts darbu turpināt. Bija jāiztur konkurss, jāsacenšas ar vēl kādu fotogrāfi, rezultātā darbā pieņēma mani. Trešais darba lauks saistās ar to, ka fotografēju dažādus studentu pasākumus. Tie parasti notiek vēlās vakara stundās, tā ka varu visu apvienot.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 26.11.2011.
Autore: INESE ELSIŅA
Foto no personiskā krājuma