Jau tradicionāli laikā no 18. līdz 25. janvārim pasaulē un arī Latvijā notiek lūgšanu nedēļa par kristiešu vienotību.
Madonas un apkārtējo novadu kristiešu draudžu vadītāji ir vieni no aktīvākajiem, kas aicina cilvēkus īpaši aizlūgt par vienotību starp visām kristīgajām konfesijām, aizlūgt par vienotu Baznīcu. Šogad kristiešu Vienības nedēļas dievkalpojumi notiks septiņās mūsu reģiona vietās. Ikviens aicināts pievienoties svētbrīžiem draudzēs: Madonas evaņģēliski luteriskajā draudzē šodien, 18. janvārī, pulksten 18; Lubānas evaņģēliski luteriskajā draudzē ceturtdien, 19. janvārī, pulksten 18; Madonas iecirkņa diakonijas kapelā Ļaudonā piektdien, 20. janvārī, pulksten 12; Kristiāna Dāvida pamatskolas kapelā Kalna skolā sestdien, 21. janvārī, pulksten 12; Cesvaines evaņģēliski luteriskajā draudzē pirmdien, 23. janvārī, pulksten 18; Madonas baptistu draudzē otrdien, 24. janvārī, pulksten 18; Madonas Romas katoļu draudzē trešdien, 25. janvārī, pulksten 18.
Lasījumi un dienas tēmas lūgšanu nedēļai par kristiešu vienotību publicētas ekumeniskajā izdevumā „Kas mūs vieno?". Kopīgā 2012. gada tēma visiem ir „Mūs visus pārveidos mūsu Kunga Jēzus Kristus uzvara".
Lūgšanu nedēļas aktivitātēs Madonas un apkārtējo novadu mācītāji un draudzes šogad piedalīsies trīspadsmito reizi.
Autore: INESE ELSIŅA