Madonas bērnu un jauniešu centrs jaunatnes multifunkcionālā centra jaunās telpas gada izskaņā iekrāso adventa zīmē.
Pulciņu bērniem četrās dienās – 30. novembrī, 7., 14 un 21. decembrī – te notiek eglītes pasākumi. Pirmais no tiem pulcēja lietišķās un vizuālās mākslas pulciņu bērnus un viņu vecākus. Pasākuma iesākumā iestādes direktore Gunita Kļaviņa iededza sveci par ticību, bet metodiķe Vija Pelše dalījās par šo tematu savās pārdomās. Bērni bija sagatavojuši priekšnesumus par ticību sev, saviem spēkiem, ticību nākotnei un labajam. 7. decembrī tiks iedegta cerību svece un uz eglīti pulcēsies mūzikas pulciņu audzēkņi. Svētku koncertu noklausīsies gan vecāki, gan bērnu skolotāji. 14. decembrī tiks iedegta pateicības svece un uz eglītes svētkiem sanāks teātra pulciņu audzēkņi. Katrs no trim teātra pulciņiem sniegs pusstundu garu uzvedumu. 22. decembrī uz eglītes svētkiem pulcēsies frizieru, tūristu, floristu, mīļdzīvnieku un foto, video pulciņu audzēkņi.
Sev līdzi bērni ņem sveci, ko aizdedz bērnu vecāki. Savukārt skolotāji audzēkņiem dāvina saldu šokolādes medaļu.
Autore: INESE ELSIŅA