Laikā, kad aiz loga manāmi pirmie pavasara vēstneši, aicinām seniorus uz ikmēneša tikšanos 18. martā pulksten 12 Madonas muzeja izstāžu zālēs.
Atbilstoši sezonas aktualitātēm, būs iespējams uzzināt par jaunumiem sēklu pasaulē, ko sēt un kādas ir jaunākās tendences to izvēlē.
Otrajā daļā vēlreiz tiksimies ar Vitu Belhouari, kas februārī mūs iepazīstināja ar saulaino un daudzveidīgo Maroku, radot katram vēlmi aizbraukt uz šo zemi. Šoreiz Vita pastāstīs par Marokas virtuvi – dažādajiem ēdieniem un to gatavošanas tradīcijām.
Pēc pasākuma būs iespēja aplūkot muzeja jaunākās izstādes: Anitras Bērziņas izstādi "Gaisma", "Brīvības cīņas Andreja Liepiņa fotogrāfijās", "Podniecība no muzeja krājuma" un "Zariņu ģimene Cesvainē".
Gaidīsim ikvienu interesentu!