Oktobrī Madonas muzejā tiek atsāktas senioru tikšanās pasākumu cikla „Dzīves un mākslas krāsās" ietvaros.
Kā laikrakstu informē muzeja izglītojošā darba nodaļas vadītāja Zina Apsīte, pasākumi notiks katra mēneša trešajā trešdienā laikā no oktobra līdz aprīlim.
Pasākumu cikla pirmajā tikšanās reizē trešdien, 16. oktobrī, pulksten 12 Saules aptiekas vadītāja Valentīna Dāboliņa pilsētas pensionētos ļaudis iepazīstinās ar plašo vitamīnu piedāvājumu garajam rudens un ziemas laikam.
Kā vienmēr, būs iespēja iepazīties ar muzejā šobrīd iekārtotajām izstādēm: Valda Podkalne un Haralds Jagodzienskis „Atvērti logi", kas ir mākslinieku radošo ceļojumu atspoguļojumi fotogrāfijās, skulptūrās, instalācijās, glezniecībā. Vēl apskatāma plaša tematiska izstāde „Pirms pasaule mainījās" (Madonas novads pirms 100 gadiem).
Autore: INESE ELSIŅA