19. decembrī pulksten 12 Madonas muzeja izstāžu zālēs plānota senioru tikšanās pasākumu ciklā „Dzīves un mākslas krāsās".
Kā laikrakstu informē muzeja izglītojošā darba nodaļas vadītāja Zina Apsīte, tikšanās laikā muzeja restauratore Karmena Kļaviņa-Vilcāne ar foto demonstrējumiem pastāstīs par ceļojuma iespaidiem eksotisku kontrastu zemē Albānijā. Būs arī Madonas BJC teātra studijas „IemīlēTS" Ziemassvētku sveiciens. Un kā katru reizi – iepazīšanās ar jaunatvērtajām izstādēm: „Raibus cimdus apsolīju…" un starptautiskā porcelāna apgleznošanas simpozija apgleznoto šķīvju izstādi „Kopā".
Autore: INESE ELSIŅA