Lubānas novada pašvaldībā pirmā jaunievēlēto deputātu domes sēde notika
15. jūnijā pulksten 14 Lubānas novada administrācijas ēkā. Domes sēdi
vadīja vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Sandra Līcīte, darba kārtībā
bija domes priekšsēdētāja vēlēšanas.
Uz domes priekšsēdētāja amatu
tika izvirzīts viens kandidāts – deputāts Tālis Salenieks. Atklātā
balsojumā ar 9 balsīm „par" (vienbalsīgi) par domes priekšsēdētāju uz
četriem gadiem, atkārtoti, tika ievēlēts Tālis Salenieks.
Pēc pirmās domes sēdes tika sasaukta ārkārtas domes sēde, kurā domes deputāti par priekšsēdētāja vietnieci ar 9 balsīm „par" ievēlēja Ivetu Peilāni.
Atgādinām, ka Lubānas novada domē tika ievēlēti 9 deputāti no diviem vēlētāju apvienību sarakstiem – Inguna Kaņepone un Māris Valers no vēlētāju apvienības „Kopā varam vairāk" un Tālis Salenieks, Iveta Peilāne, Lana Kunce, Rudīte Kolāte, Guntis Klikučs, Līga Špune un Sandra Valaine no vēlētāju apvienības „Mūsu mājas rītdienai".
Apsveicam domes priekšsēdētāju ar ievēlēšanu amatā, kā arī visus domes deputātus ar iekļūšanu Lubānas novada domē. Lai pietiek spēka un enerģijas turpmākajiem darbiem!
20.06.2017.