Pagājušajā nedēļā notika Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) domes sēde, kurā skatīja jautājumus par sabiedriskā transporta organizāciju pašvaldībās, par valsts atbalstu pašvaldību ceļu un ielu uzturēšanā, kā arī plaši tika skatīts jautājums par situāciju siltumapgādē, dzīvokļu pabalstiem un komunālo maksājumu parādiem.
– Sēdē vairāk tika diskutēts par lietām, kas saistās ar Labklājības un Satiksmes ministriju, tā kā bija ieradusies gan labklājības ministre, gan satiksmes ministrs. Runājām gan par autopārvadājumiem, gan ceļiem, gan finansējumu. LPS domes sēdē tika pieņemtas rezolūcijas, ar kurām esmu apmierināts – tās trāpīgi atspoguļo pašvaldību viedokļus. Rezolūcijas tālāk skatīs attiecīgo jomu ministri un vai nu ņems vērā, vai atliks, – notikušo LPS sēdi komentēja Madonas novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.03.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA