14. novembrī pulksten 10 Madonā notiks diskusiju seminārs „Kas būtu jāņem vērā, izstrādājot pašvaldības attīstības programmu kultūras nozarē".
Sešās tematiskās sesijās semināra dalībniekiem tiek piedāvāta iespēja iesaistīties diskusijās par kultūras nozares nozīmi Madonas novada teritorijas attīstībā, kultūrpolitikas īstenošanu, kā arī aktīvi līdzdarboties novada stratēģijas izstrādē.
Diskusiju semināra mērķi ir sekmēt sabiedrības informētību un izglītot kultūrpolitikas jautājumos, veicināt sabiedrības līdzdalību attīstības plānošanas dokumentu izstrādē, identificējot attīstības iespējas un prioritātes novada līmenī, aktivizēt vietējos resursus, veicināt radošumu un inovatīvu risinājumu ģenerēšanu, informēt par starptautiskajiem atbalsta instrumentiem inovācijas veicināšanai.
Madonas novada pašvaldība aicina iesaistīties kvalitatīvas novada attīstības programmas kultūras nozares sadaļas sagatavošanā nozaru speciālistus un vietējo sabiedrību. Seminārs notiks Madonas novada pašvaldības ēkas 3. stāva zālē.
Diskusiju semināru rīko Madonas novada pašvaldība sadarbībā ar LR Kultūras ministriju, Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centru, Vidzemes plānošanas reģionu. Plašāka informācija un pieteikšanās dalībai seminārā: www.madona.lv.
Autore: INGA ARĀJA,
Madonas novada pašvaldības galvenā speciāliste kultūras darba organizatore