7. novembrī pulksten 17 Madonā, novada domes administrācijas ēkas 3. stāva zālē, notiks diskusija par izglītības jautājumiem.
Uz sarunu aicināti novada skolu direktori un skolu padomju pārstāvji, tātad – bērnu vecāki. – Novada pašvaldība ir veikusi labus darbus – skolēniem visās novada skolās ir brīvpusdienas, ir apmaksāts sabiedriskā transporta pakalpojums līdz mācību iestādei, un vēlamies izzināt vecāku domas gan par šo jautājumu, gan daudziem citiem, – komentē novada domes izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne. – Tā kā lielākā daļa vecāku pārstāv citu profesiju, nesaistītu ar bērnu skološanu, viņi uz mācību iestādi lūkojas caur citu prizmu. Šis viedoklis vai skats no malas mums liekas saistošs un izzināšanas vērts. Iespējams, šī tikšanās būs aizsākums vecāku domes izveidei Madonas novadā, un turpmāk uz līdzīgu tikšanos, lai apspriestu aktualitātes izglītībā, sanāksim divreiz gadā.
Autore: INESE ELSIŅA