3. novembrī pulksten 17 Madonā notiks Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā organizētā diskusija ciklā „Eirodzīve – kāpēc?". Madonas iedzīvotāji kopā ar ekspertiem ir aicināti diskutēt par labdarības un sociālas valsts pamatprincipiem, kā arī par savstarpējā atbalsta sniegšanas iespējām un sabiedrības atšķirīgo attieksmi pret to.
3. novembrī organizētās diskusijas „Labdarība un sociāla valsts" mērķis ir dalīties viedokļos par labdarības tendencēm Latvijā un Eiropā, apzināt problēmas, kas saistītas ar sociālajām un ekonomiskajām atšķirībām sabiedrībā, un kopā meklēt to iespējamos risinājumus. Sarunu vadīs filozofs prof. Igors Šuvajevs, tajā piedalīsies Latvijas Pensionāru federācijas priekšsēdētāja Aina Verze, RSU Humanitāro zinātņu katedras vadītāja, Dr. phil. Vija Sīle un labdarības portāla „Ziedot.lv" vadītāja Rūta Dimanta.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.10.2011.
Autors: MĀRTIŅŠ POZŅAKS,
EK pārstāvniecības Latvijā
diskusiju cikla „Eirodzīve – kāpēc?" Latvijas reģionos
sabiedrisko attiecību konsultants