No 1. līdz 5. jūnijam Madonā risināsies kārtējā dienas nometne 1.- 4. klašu audzēkņiem – Madonas bērnu un jauniešu centra (BJC) pulciņu dalībniekiem.
Nometnes organizatore un vadītāja ir Madonas BJC direktores vietniece Vija Pelše. Nometne notiks Saules ielā 9, 1. stāva telpās, un tā darbosies no pulksten 9.30 līdz 16.30, dalības maksa – Ls 10. Iecerētas nodarbības dažādās darbnīcās: keramikas, zīmēšanas, floristikas un citās. Nometnes laikā neiztiks bez konkursiem, praktiskas darbošanās, savstarpējas uzklausīšanas. 4. jūnijā nometnes dalībnieki dosies nakts pārgājienā (no pulksten 20.30 līdz vieniem naktī) ar nakšņošanu telpās uz grīdas. No pārgājiena Praulienas pusē visi atgriezīsies 5. jūnijā, kad norisināsies nometnes izskaņas pasākumi.
Autore: INESE ELSIŅA