Vakar, 18. augustā, Madonas bērnu un jauniešu centra pedagogi uzsāka šovasar beidzamo nometni skolēniem.
Dienas nometnē „Vasarraibumi" piedalās 1.-2. klašu skolēni, kas atraktīvā veidā apgūst zināšanas par drošību dažādās situācijās, kā arī dosies ekskursijā.
Nometnes vadītāja Vija Pelše informē, ka pasākuma tēma ir „Nāc pulkā": – Nometnes laikā iepazīstināsim ar interešu pulciņiem, ko 1.,2. klašu skolēniem piedāvā Madonas bērnu un jauniešu centrs. Nometnes mērķis ir veicināt skolēnu garīgo, fizisko un sociālo prasmju veidošanu, kā arī ieinteresēt apmeklēt dažādus BJC pulciņus.
Nometnes aktivitātes notiek Madonā, jauniešu multifunkcionālajā centrā „Kubs", ir padomāts gan par izziņu un praktisku darbošanos, gan sabalansētu atpūtu.
Autore: INESE ELSIŅA