Madonas kultūras nama vecākās paaudzes deju kolektīvs „Atvasara" šosestdien pulksten 18 aicina uz savu jubilejas koncertu.
Madonas kultūras namā koncerts ritēs tautisko deju noskaņās kopā ar dažādām paaudzēm. Uzstāsies Mazā deju skola, TDA „Vidzeme", kā arī draugu kolektīvi no Saulkrastiem „Saulgrieži", Salacgrīvas „Saiva", Vecpiebalgas „Mudurainis".
– Aicinām priecāties kopā ar mums un ļoti gaidām visus bijušos „Atvasaras" dejotājus, – teic kolektīva vadītāja Maija Rijniece.
Autore: INESE ELSIŅA