2006. gada 15. maijā ar Madonas virsmežziņa Arvīda Greidiņa un Ērgļu mežniecības mežziņa Gunāra Plikauša svētību un atbalstu par vadītāju Madonas virsmežniecības informācijas un apmācību centrā „Pakalnieši" sāka strādāt ērglēniete Inese Mailīte.
Ar 1. aprīli Inese no „Pakalniešiem" ir prom, un konkursa kārtībā (12 pretendentu uz vietu) apmācību centrā darbu sākusi Danuta Kājiņa.
– Savulaik „Pakalniešos" uzsāku strādāt, īsti nesaprotot, kas jādara, cik un ko tas prasīs, – atceras Inese Mailīte. – Bija daudzi „kāpēc", „kādēļ", „kur" un „kas". No 2006. gada 2. oktobra „Pakalnieši" nokļuva Meža konsultāciju pakalpojumu centra pakļautībā, un es darbojos direktora Raimonda Bērmaņa vadībā.
Ir pagājuši septiņi gadi. Tie patiešām paskrējuši neticami ātri, un mans laiks „Pakalniešos" ir pagājis. Šajos gados „Pakalniešos" bijuši vairāk nekā 22 tūkstoši apmeklētāju, lai mācītos, uzzinātu, sajustu un labāk saprastu Mežu. Ar nodarbību „Ceļojošais mežs" esmu bijusi 218 skolās un pirmsskolas iestādēs un piedalījusies 103 citu kolēģu organizētajos pasākumos.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.04.2013.
Autore: INESE ELSIŅA
Foto no personiskā arhīva