Pagājušā gada nogalē ir nodibināta jauna biedrība – „Madonas invalīdi", tās valdes sastāvā ir Mārīte Kolveite, Aldra Jagmane un Mudīte Manuilova.
Biedrība „Madonas invalīdu atbalsta centrs", kas izveidota 2000. gadā, joprojām pastāv, tomēr aktīva darbība tajā šobrīd nenotiek. Tādēļ izveidota jauna biedrība ar saviem mērķiem un uzdevumiem. Kā informē biedrības pārstāve Mārīte Kolveite, biedrības telpas atrodas Madonā, Parka ielā 4. Biedrība „Madonas invalīdi" ir nevalstiska organizācija, kuras mērķis ir apvienot cilvēkus ar dažāda veida invaliditāti, veicināt cilvēku ar invaliditāti integrāciju sabiedrībā, lai uzlabotu šo cilvēku dzīves kvalitāti sociālajā, informācijas, izglītības un nodarbinātības jomā.
Biedrībā tiks organizētas dažādu nodarbību darbnīcas un aktivitātes, tiks atzīmētas biedru jubilejas, varēs iegūt jaunas idejas vai padalīties ar savām iecerēm, atklāj biedrības „Madonas invalīdi" pārstāve.
Tāpat biedrība iecerējusi darboties labdarības jomā, ceļot trūcīgo un sociāli mazaizsargāto personu grupu sociālo labklājību. „Madonas invalīdi" arī saredz sadarbības iespējas ar ģimenēm, kurās audzina bērnus ar invaliditāti.
Interesenti ir laipni aicināti apmeklēt biedrību otrdienās, ceturtdienās no pulksten 10 līdz 13. Tālrunis uzziņām 26784174, 26470920.