Jau otro gadu Madonas pilsētas 2. vidusskolas 1.-4. klases skolēni, skolotāji un vecāki ir cītīgi dambretes spēles atbalstītāji.
Visu mēnesi „goda vietā" turējām dambreti. Skolēni spēlēja gan mājās kopā ar vecākiem, gan skolā – starpbrīžos, pēc stundām, pagarinātajā grupā. Mūsdienās – tehnoloģijas laikmetā – tāda degsme un interese par dambretes spēli ir apsveicama, jo daudzi skolēni savu brīvo laiku izvēlas pavadīt pie datora.
No 19. līdz 22. februārim rīkojām dambretes mačus pa klasēm, lai noteiktu labākos spēlētājus. 21. februārī notika dambretes turnīrs „Skolēniem un vecākiem". Tā bija patīkama pozitīvu emociju un svētku gaisotne. Protams, neiztika bez uzvarētāju apbalvošanas. Lūk, rezultāti: 1. vietā Adrians Romanovskis – 2.a kl., Ralfs Vorobejs – 3. kl., Jānis Arājs (pārstāvēja 2.b kl. vecākus); 2. vietā Roberts Pusts – 1.a kl., Vita Siliņa – 4. kl., Sandis Raubišķis (pārstāvēja 2.a kl. vecākus); 3. vietā Roberts Upītis – 1.b kl., Rinalds Zeimuls – 3. kl. Pieaugušo spēlētāju vidū konkurence bija ļoti nopietna, tāpēc 3. vietu dalīja divi dalībnieki – Arnis Akmentiņš (pārstāvēja 2.a kl.) un Igors Škoļnijs (vectēvs, kas pārstāvēja 1.a kl.). Apsveicam! Esam gatavi turpināt iesākto tradīciju arī nākamajos gados.
Paldies visiem dalībniekiem – skolēniem un vecākiem, brāļiem un māsām, kā arī atbalstītājiem – skolotājām Ļ. Safonovai un L. Čamanei. Īpašs paldies par palīdzību un ieguldījumu dambretes turnīra tiesāšanā tiesnesim Rudolfam Kalniņam.
14. martā Madonas pilsētas 2. vidusskolā notiks 1.-4. klases starpnovadu skolu dambretes turnīrs.
Autore: ALLA SNIEDZE,
skolotāja
AUTORES foto