Šobrīd Madonas novadā notiek intensīvs darbs pie novada attīstības programmas 2013.-2020. gadam.
Šajā procesā iesaistās arvien vairāk ieinteresēto personu. Tikšanās notiek ar dažādu nozaru pārstāvjiem – uzņēmējiem, medicīnas un sociālajiem darbiniekiem, komunālo pakalpojumu sniedzējiem, lauksaimniekiem, izglītības, kultūras un sporta speciālistiem, novada iedzīvotājiem.
Aizvadītajā ceturtdienā sarunā par attīstības programmu un teritorijas plānojumu aktīvi iesaistījās Madonas pilsētas pārvaldnieks Guntis Ķeveris kopā ar Madonas pilsētas izglītības, kultūras un sociālās aprūpes iestāžu vadītājiem, kā arī pieaicinātie Madonas novada pašvaldības izglītības, kultūras un tūrisma speciālisti. Madonas novada attīstības programmas izstrādes grupu pārstāvēja tās vadītājs Juris Jātnieks un atbildīgais par teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumu sagatavošanu, teritorijas plānotājs, arhitekts Jānis Liepiņš. Kā klātesošajiem pavēstīja J. Jātnieks, viņam šī bija jau 24. tikšanās saistībā ar attīstības programmas sagatavošanu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.12.2011.
Autore: INGA ARĀJA,
Madonas novada pašvaldības
galvenā speciāliste kultūras darba organizatore