Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Daļā māju vēl kurina

Redakcija

Autors • 03.05.2013.

Burtu lielums

Liela daļa māju Madonas pilsētā, kā „Staru" informē SIA „Madonas siltums" valdes loceklis Uldis Lielvalodis, ir jau atslēgušās no siltuma, bet daļa, ņemot vērā, ka temperatūra naktīs dažkārt pazeminās līdz pat mīnus grādiem, izmanto siltuma padeves ekonomisko režīmu.

– Līdz 1. maijam apkures sezona bija beigusies 60 daudzdzīvokļu namos, bet aptuveni 30 mājās siltums vēl ir, kā arī bērnudārzos, skolās. Vēsais laiks šopavasar turpinās neierasti ilgi, bet arī citus gadus ir bijis visādi. Piemēram, pagājušajā gadā iestājās silts laiks, daudzi atteicās no apkures, bet tad kļuva auksts un daļa lūdza atjaunot siltuma padevi. Pieņemot lēmumu par apkures sezonas izbeigšanu, jāapsver arī šie apstākļi, vai tomēr nav izdevīgāk uzstādīt ļoti minimālu režīmu nekā pavisam atteikties no siltuma. Tad, iestājoties aukstumam, nebūs jāsalst un arī mitrums neienāks dzīvokļos, kas arī nav veselīgi. Nu gan ir jau maijs, siltam laikam reiz taču jānāk, tāpēc droši vien neviena māja šajā apkures sezonā, atšķirībā no pagājušā gada, pieslēgt siltumu vairs nelūgs, – uzsver Uldis Lielvalodis.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px