Madonas pilsētas 1. vidusskolas 4.c klases skolēni, viņu vecāki un audzinātāja Silvija Rampāne Lielajā talkā izvēlējās kopt pilsētas estrādi.
Nekas gan šajos laikos nav obligāts, tāpēc labi, ka mājās palicēju vietā daži ceturtie sestdienas talkā bija līdzi paņēmuši brāļus un māsas. Ideja par piedalīšanos sabiedriskajā darbā radās pēc pozitīvām emocijām, ko bērni bija guvuši, gatavojot mājasdarbu „ZZ Čempionātam". Iejūtoties slepeno aģentu lomā, 4.c klases audzēkņi veica slepeno misiju, grābjot lapas un nokrāsojot aku cilvēkam, kuram tas ļoti nepieciešams, bet spēki ir ierobežoti (skatīt youtube zz čempionāts Madonas pilsētas 1. vidusskolas 4.c klase). Secinājums – kolektīva saliedēšanai kopīga darbošanās vienmēr nāk par labu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 30.04.2014.
Autore: INESE ELSIŅA
INESES RAMPĀNES foto