Vidzemes reģiona Boccia čempionātā, kas notika 23. februārī Cēsīs, piedalījās arī Madonas bērnu un jauniešu centra komandas.
Sacensībās Madonas bērnu un jauniešu centra komanda, kurā startē dalībnieki no 16 līdz 25 gadu vecumam ar kustību traucējumiem, ieņēma 3. vietu, uzreiz aiz Valmieras invalīdu sporta kluba „Stars S" komandas un Raiskuma speciālās internātpamatskolas komandas. Grupu vērtējumā, kur piedalījās bērni un jaunieši no 8 līdz 25 gadu vecumam ar intelektuālās attīstības traucējumiem un citām diagnozēm, Madonas bērnu un jauniešu centra komanda – 1. vietā.
– Gāja labi, izcīnīta 1. un 3. vieta, taču uz finālu tālāk netiekam, – komentē trenere Anita Krauklīte. – Finālā, kas risināsies Ozolniekos, nolikumā ir citādāks dalībnieku diagnožu iedalījums, nekā novadā. Uz finālu drīkst braukt komanda, kur visi dalībnieki ir ar garīgās attīstības traucējumiem. Mums divi bērni bija ar citām diagnozēm, tāpēc uz fināla kārtu no Vidzemes dosies Raiskuma komanda, kas palika 3. vietā.
– Nekas, mūsu bērni tāpat ir ļoti priecīgi par sacensībām un to ieguvumiem Cēsīs, – piebilst Anita Krauklīte.
1. vietu izcīnīja Lauma Atkačuna, Emīls Vestfāls, Marita Kiļupa, Rolands Ivanovs, bet 3. vietu – komanda, kuras sastāvā darbojās Luīze Sniedze, Nauris Niks Reuts un Aivis Bērzkalns.
Trenere informē, ka nodarbības visiem notiek sestdienās no pulksten 11 līdz 14 sporta centra hallē. Pacietība un radošums – tās ir galvenās īpašības, kas nepieciešamas trenerei. – Bērniem ātri apnīk viena veida nodarbības, tāpēc gan spēlējam galda tenisu, gan nesam bumbas un izdomājam citas aktivitātes, – komentē Anita Krauklīte.
Autore: INESE ELSIŅA