Koncertšova „SuperMikrofons" organizatori sadarbībā ar laikrakstu „Stars" šopirmdien, 11. aprīlī, bija izsludinājuši konkursu „Stara" abonentiem, kurā, pareizi atbildot uz trim jautājumiem, varēja iegūt ielūgumu uz koncertšovu, kas Madonā norisināsies 16. aprīlī pulksten 19.
Konkursā piedalījās 15 dalībnieku, no tiem pareizi uz visiem jautājumiem atbildēja 12. Trim dalībniekiem par klupšanas akmeni kļuva 2. jautājums, kurā bija jānosauc, cik Latvijas pilsētās norisināsies koncertšovs „SuperMikrofons". Pareizā atbilde ir 8.
Ielūgumus uz koncertšovu (noskaidrojām izlozes kārtībā) šoreiz ir ieguvuši: Rudīte Leiere, ?ina ?boli?aŅina Āboliņa, Maiga Meistere un Oskars Ēķis. Tos līdz piektdienai, 15. aprīlim (ieskaitot), var saņemt laikraksta „Stars" redakcijā no pulksten 9 līdz 17, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un „Stara" abonēšanas kvīti.