Biedrībai „Mēs saviem bērniem", kurā darbojas bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām un viņu vecāki, 2013. gads aizskrējis vēja spārniem. Kā ierasts, esam turpinājuši cītīgi strādāt mēģinājumos, lai varētu koncertēt, uzstāties dažādos pasākumos un piedalīties aktivitātēs.
Biedrības sastāvā esošajam deju kolektīvam „Mazais cilvēciņš" šogad nomainījusies deju skolotāja. Tagad deju soli vada Zeltīte Dūrīte. Martā biedrības bērnu un jauniešu teātra pulciņš ar skolotāju Daci Cauni devās uz Valmieru, lai piedalītos konkursā „Nāc līdzās!". Savukārt maija nogalē „Mazais cilvēciņš" ar skolotāju Zeltīti Dūrīti un ansamblis (vadītāja Solveiga Stafecka) devās uz labdarības koncertu VSAC „Rīga" filiālē Baldonē. Pēc tam visi dejotāji un dziedātāji ekskursijā viesojās „Cinevillā" un Baldones observatorijā. Paldies SIA „ARRO BUSS" šoferītim Pēterim Sniedzem, kas mūs turp aizvizināja.
Jūnijā deju kolektīvs „Mazais cilvēciņš" ar skolotāju un dziedošajām meitenēm Lauru Kacari un Lindu Balodi ceļoja uz Siguldu, kur piedalījās dziedāšanas svētkos. Pēc koncerta visi devās nelielā ekskursijā pa Siguldu, izbrauca ar bānīti. Uz Siguldu mūs aizveda SIA „Madonas ceļu būves SIA" šoferis Valdis Špaks.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.12.2013.
Autore: ELITA BADŪNE,
biedrības „Mēs saviem bērniem" valdes priekšsēdētāja