No 25. līdz 29. janvārim Madonas novada bibliotēkā notiks apmācību seminārs par tēmu „Interneta un televīzijas iespējas informācijas laikmetā".
Seminārs tiek rīkots projekta „Trešais tēva dēls" ietvaros.
Šobrīd vēl notiek grupu komplektēšanas darbs, bet, kā informē Madonas novada bibliotēkas direktores vietniece Daiga Puķīte, apmācībās piedalīsies visi Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas un Varakļānu bibliotēku darbinieki.
Apmācību semināra mērķis ir informēt bibliotekārus, bibliotēku lietotājus un iedzīvotājus par plašajām interneta un elektronisko sakaru iespējām un apmācīt informācijas laikmeta piedāvātās iespējas izmantot ikdienā.
Apmācību semināra programmā ietilpst iepazīšanās ar datortehnikas lietošanu; Lattelecom pašapkalpošanās sistēmas izmantošanu; interaktīvās un Virszemes televīzijas iespēju apskats; saruna par interneta pieslēguma veidiem; mobilā interneta veidiem; rēķinu apmaksa internetā; Apollo portāla iespējas.
Apmācību semināra apjoms būs 8 akadēmiskās stundas. Apmācības notiks pie datoriem, 11-13 cilvēku grupā. Semināra laikā dalībniekiem tiks doti praktiskie uzdevumi iegūto zināšanu nostiprināšanai. Praktisko uzdevumu veikšanai katram dalībniekam uz apmācībām jāņem līdzi pēdējais Lattelecom rēķins (ja bibliotekārs ir Lattelecom klients). Pēc semināra katrs dalībnieks saņems Lattelecom izsniegtu diplomu par dalību apmācību seminārā. Apmācības vadīs SIA „Baltijas Datoru Akadēmija" pasniedzēji. Dalība šajā apmācību seminārā ir bezmaksas.
Autore: INESE ELSIŅA