Pasildīja, pasildīja saulīte un sāka apdomāties. No rītiem pakāpusies jau krietni augstu pie debesīm, skatās uz termometru – tā vien šķiet, ar slīpu skatienu, jo pēdējais nekādus dižos siltumgrādus vairs nerāda. Un kad vēl ziemeļrītenis uzvelk augsto noti bērzu galotnēs, aši vien jāmeklē siltā veste, kas jau skapī iekarināta kožu pārbaudei.
Tāds pats vēsi žiperīgs bija arī aizvadītās sestdienas rīts, kad visā Latvijā bija sarīkota lielā pucēšanas talka. Arī mūspusē, un ne tikai mūspusē, labi zināmajā atpūtas vietā „Klauģulejās" pulcējās vairāki desmiti vīru un sievu, lai savāktu rudenī pa zemi izkaisītās bērzu vasaras rotas. Lai gatavotu malku no pērnā gada augusta vētras gāzto koku atlikumiem, jo tādu te vēl arvien ir ļoti daudz. Lieki teikt, bet trakais pūtiens dabas skaistumu šai vietā skāris visai nežēlīgi.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 05.05.2011.
Autors: OĻĢERTS SKUJA
OĻĢERTA SKUJAS foto