Šovasar Madonas pilsētas pašvaldības bērnudārzi „Saulīte", „Priedīte" un „Kastanītis" – atšķirībā no daudzām citām pirmsskolas izglītības iestādēm rajonā – netiek aizvērti, tie visi darbojas savas iestādes telpās.
Savulaik Madonas pirmsskolas izglītības iestādes kooperējās, bet tagad (kaut kārtējo atvaļinājumu grupiņu audzinātājas izmanto) vecāki savas atvases bez raizēm var uzticēt ierastajai vietai.
– Problēmas ir ar ko citu, – laikrakstu informē Madonas pilsētas domes speciāliste Solvita Seržāne. – Ir grūti nodrošināt vietu bērnudārzā visiem, kas to vēlas. Īpaši tas attiecas uz mazuļiem no 1,5 līdz 2 gadiem. „Saulītē" jaunajā darba gadā mazo bērnu grupas būs divas, „Priedītē" un „Kastanītī" – pa vienai. Jāsaprot, ka prioritāte dārziņos ir Madonas pilsētas bērniem un vēl – jo mazāk bērnu aiziet uz skolu, jo mazāk bērnudārzi var paņemt jaunus audzēkņus.
Autore: INESE ELSIŅA