Madonas novada pirmsskolas izglītības iestāžu pārstāvji 19. maijā Madonas kultūras namā sniedza koncertu izturīgajiem.
Sarīkojumu vadīja Mākonīts (Aronas pagasta PII „Sprīdītis" vadītāja Silvija Čurkste) un Mākonīte (Madonas novada metodiskā darba koordinatore Inese Kolneja). Vadītājas aicināja uz brīnumzemi, kur visi ir laimīgi, – uz bērnību.
– Prieks, ka tradīcija, ko aizsākām mēs, rajona padomes izglītības nodaļas speciālisti, turpinās, – aicināta uzrunāt auditoriju, atzina Baiba Caune. – Šodien Madonas novadā viesojas arī kaimiņi, ir cita doma, cita ideja, bet kopā sanākšanas prieks paliek tas pats. Paldies audzītēm, vecākiem, mazajiem māksliniekiem, jo tieši viņi ir šī koncerta galvenie vaininieki.
– Gaiss šodien virmo no krāsām, jo vienkopus pulcējušies tik daudz bērnu, – uzrunājot publiku, teica Madonas novada pašvaldības izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne. – Pieaugušie domā, ka lielākie sapņotāji ir bērni, un tā tas arī ir. Lai izaugtu liels, ir noteikti jāsapņo. Tomēr sapņi nav tikai bērnu privilēģija, sapņo arī pieaugušie. Lielajiem tie ir patvērums no rūpēm vai kādas pārgalvīgas idejas iesākums. Šodien ļausimies mazuļu sapņiem, jo bērnības zemē ik pa brīdim vēlamies atgriezties visi.
Koncertu iesāka Liezēres pamatskolas pirmsskolas izglītības grupas „Kamenīte" dziedātāja Māra, kam ģitāras pavadījumu spēlēja Kristīne Krūgaļauža. Bērnudārzs „Kamenīte" kopš 2009. gada 1. jūlija pievienots Liezēres pamatskolai. – Iestādē ir 3 pirmsskolas grupas, strādā 7 pedagogi, 5 tehniskie darbinieki, izglītojas 54 bērni, –
pastāstīja Liezēres pamatskolas direktore Jolanta Pabērza.
Kā otrie skatuvi apdzīvoja PII „Vārpiņa" pārstāvji no Bērzaunes, bet pēc viņiem sekoja vēl 14 bērnudārzu priekšnesumi. Pasākumu kuplināja novada bērnu zīmējumu izstāde, sarīkojuma izskaņā izturīgākie devās pie pilsētas strūklakas.
Autore: INESE ELSIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto