Pirms 20 gadiem 2. maijā sāka kursēt pirmie SIA „Madonas ceļu būves SIA" autobusu parka pasažieru autobusi. Divdesmit gadu ikvienā uzņēmumā ir gana nozīmīga jubileja, un arī plašais autobusu parka kolektīvs pagājušās nedēļas nogalē Biksēres tautas namā „Kalnagravas" svinēja apaļo jubileju.
Uzņēmuma autobusu parka direktors Andris Sakne, atceroties autobusu parka pirmsākumus, atzina, ka sākums bijis pieticīgs. Braukuši vien ar dažiem autobusiem un tikai vietējās nozīmes maršrutos, taču ar laiku uzņēmums (un kopsolī ar to arī autobusu parks) audzis un attīstījies.
– Pierādījām, ka mākam šajā jomā strādāt, un labi strādāt. Pirmajos gados gan saņēmām neapmierinātu pasažieru zvanus par to, ka neizpildīti palikuši 5% un dažkārt līdz pat 10% reisu, šobrīd reisu izpilde ir simtprocentīga, un iedzīvotājiem vairs nav jāmokās neziņā – pienāks vai nepienāks pasažieru autobuss. Lielākais paldies šodien pienākas šoferiem, darbnīcu strādniekiem un administrācijai. Liels paldies arī mājiniekiem par visu šo gadu garumā sniegto ģimenes atbalstu. Kā zināms, šofera, jo īpaši autobusa šofera, darbs – tie ir arī agrie rīti uz slidena ceļa, tie ir vēlie vakari un brīvdienas, kas pavadītas ceļā, taču tāds ir darbs, ko esam izvēlējušies. Autobusu parka kolektīvs ir pamatīgs. Lai tajā iekļūtu, jāgaida vairāki gadi, – svētku pasākumu ievadot, sacīja Andris Sakne.
Viņš arī norādīja, ka kolektīvā ir iedibinātas vairākas tradīcijas, piemēram (iespējams, vienīgie pasaulē), virsledus, nevis zemledus makšķerēšanas mači. Par ierastiem ir kļuvuši arī kolektīva braucieni uz jūru, un ar panākumiem ir startēts vairākās Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas spartakiādēs. Tajās madoniešiem ir labi sekmējies, iegūta gan otrā, gan pirmā vieta, kā arī paši divreiz pie sevis uzņēmuši pasažieru pārvadātājus. Viena no šīm spartakiādēm norisinājās Mētrienā, bet otra – „Ezerniekos".
– Nedaudz vēlos atgriezties 1995. gadā, kad autobusu parks sāka darboties. Tad no valsts nebija nekādas palīdzības, pašiem bija jācīnās par izdzīvošanu. Tolaik viss sākās ar viena cilvēka, proti, Andra Dzenovska uzticēšanos. Viņš mani pieņēma darbā, neprasot – izdosies vai neizdosies. Tieši viņa atbalsts, lieliskās organizatora spējas ir palīdzējušas mūsu autobusu parkam izveidoties par spēcīgu struktūrvienību, kas, rēķinot biedra naudu iemaksu asociācijā, uzrāda, ka esam 15. no 46 uzņēmumiem, – atklāja autobusu parka direktors Andris Sakne.
Ilggadējais SIA „Madonas ceļu būves SIA" vadītājs, nu – Mētrienas pagasta pārvaldes vadītājs, Andris Dzenovskis, atminoties autobusu parka sākotni, akcentēja, ka autobusu parka vēsturi daļēji var rakstīt jau no 1991. gada, kad ceļu pārvaldes visā Latvijā tika sadalītas būvniekos un uzturētājos un Madonā izveidojies spēcīgs uzņēmums. Drīz pēc tam neviļus radusies ideja arī par pasažieru pārvadāšanu.
– Tolaik uzņēmumam bez pielietojuma stāvēja pāris autobusu. Nolēmām, ka ar tiem varētu vadāt uz darbu strādniekus un pa ceļam paņemt arī pasažierus. Lai cik tas šodien dīvaini šķistu, ar to arī viss sākās, un autobusu parks ar visām ēkām un darbnīcām, atšķirībā no daudziem mūsu kolēģiem citās pilsētās, kam bija vecās bāzes un autobusu parki, tika izveidots faktiski no nekā. Sākumā darbojāmies dzelzceļa stacijā. Pēc kāda laika iegādājāmies autoostas ēku, ko pamatīgi saremontējām, un ilgus gadus mūsu autoosta pēc tās sniegto pakalpojumu klāsta ieņēma ceturto vietu. Arī šobrīd, kad īpašu prasību autoostām vairs nav, esam saglabājuši gan ēdnīcu, gan veikalus, gan publisko tualeti – visu to pakalpojumu klāstu, kam jābūt autoostā. Šodien, pēc 20 gadiem, vēlos teikt lielu paldies visam autobusu parka kolektīvam, kas dara šo darbu, kurš tik ļoti nepieciešams sabiedrībai. Gribu pateikt paldies arī pašvaldībai, kas mums tik bieži nākusi talkā un palīdzējusi. Pēdējais sadarbības rezultāts ir sakārtotais auto stāvlaukums pie autoostas ēkas, – pateicās Andris Dzenovskis.
Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas prezidents Pēteris Salkazanovs svētku reizē atzīmēja, ka priecājas par iespēju apciemot autobusu parka darbiniekus ne vien sporta spēļu ietvaros, bet arī tik nozīmīgā jubilejā.
– Pasažieru pārvadājumi pēc būtības ir valsts asinsrite, kas nodrošina pieaugušo nokļūšanu darbā, bērnu nokļūšanu mācību iestādēs, kā arī sniedz iespēju pārējiem iedzīvotājiem nokļūt vietā, kur tiem jāsaņem kāds pakalpojums. Latvijas pasažieru pārvadātāji dienā pārvadā 640 000 cilvēku. Tā ir gandrīz trešdaļa valsts iedzīvotāju, kas diendienā izmanto sabiedrisko transportu. „Eirobarometrs" katru gadu veic pētījumu par visām Eiropas Savienības valstīm, nosakot, cik daudz proporcionāli izmanto sabiedrisko transportu. 2010. gadā Latvija atradās otrajā vietā starp visām ES valstīm, bet pērn – ar 31% iedzīvotāju – bijām pirmie, tas ir ļoti labs rādītājs, jo citviet Eiropā sabiedriskais transports tiek izmantots aizvien retāk, ko valstu valdības vēlas mainīt. Liels pienesums, lai šī asinsrite neapstātos, ir arī Madonas autobusu parkam, kas gādā, lai cilvēki katru dienu nokļūtu tur, kur viņiem jānokļūst, – vēlot autobusu parkam veiksmīgus arī turpmākos 20 darbības gadus, uzsvēra Pēteris Salkazanovs.
Viņš pasniedza asociācijas pateicības un atzinības rakstus vairākiem autobusu parka darbiniekiem: Olgai Seskai, Vēsmai Briedei, Aivaram Kaktiņam, Raitim Berķim, Ēvaldam Zommeram, Anatolijam Jekimovam un Arvīdam Cīrulim.
Apsveikt autobusu parka darbiniekus bija ieradies arī Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters.
– Kā pašvaldības vadītājs jūtu novada problemātiku, kas rezultējas dokumentos un iesniegumos, ko diendienā saņemu. Neslēpšu, ka tikai retu reizi starp šiem dokumentiem redzu kādu, kurā runāts par pasažieru pārvadājumiem. Tas nozīmē, ka, pateicoties jūsu ieguldījumam, šī joma ir sakārtota un labi funkcionē. Tas gan nav nācis viegli, jo ne velti jūsu vadībai jau ir gaiša galvas rota. Pašvaldībai ir prieks, ka pasažieru pārvadājumi novadā ir labi noorganizēti, pie tam ne tajā pateicīgākajā pārvadājumu „kumosiņā". „Gardākais kumoss" pirms vairākiem gadiem tika nošķīts, un cits pārvadātājs nu brauc pa asfaltu uz lielajām pilsētām, par ko žēl, jo pretējā gadījumā Madonas autobusu parks būtu vēl spēcīgāks un konkurētspējīgāks nekā šobrīd, taču tas bija valsts mēroga politisks lēmums. Priecājamies, ka līdz šim sadarbība ar autobusu parku pašvaldībai ir bijusi ļoti laba, un varam droši paļauties, ka ar transportu, kas nepieciešams, lai nokļūtu kādā pasākumā, kā, piemēram, gaidāmajos Dziesmu svētkos, problēmu nebūs. Paldies arī par to, ka uzņēmums regulāri ir viens no lielākajiem darba devējiem un nodokļu maksātājiem novadā, un tieši autobusu parka kolektīvs uzņēmuma struktūrā ir daudzskaitlīgākais. Par labo sadarbību liecina arī citi gadījumi, kā, piemēram, draudīgā situācija, kas izveidojās dabas katastrofā izlauztajam Lubāna ezera dambim. Jūsu kolektīvs brīdī, kad no dambja īpašnieku puses valdīja diezgan liela vienaldzība, atsaucās un, savā ziņā ļoti riskējot, problēmu novērsa, – atminējās Andrejs Ceļapīters.
Arī viņš, domes pilnvarots, pasniedza vairākiem autobusu parka darbiniekiem pašvaldības pateicības un atzinības rakstus. Tos saņēma: Skaidrīte Timofejeva, Gunārs Zommers, Jānis Kurmītis, Andis Lauva, Pēteris Ozoliņš un Gunta Greisle.
Arī SIA „Madonas ceļu būves SIA" autobusu parka vadība, noslēdzoties pasākuma svinīgajai daļai, pasniedza uzņēmuma pateicības vairākiem plašā kolektīva darbiniekiem.
Pasākumu ar brīžiem visai piparotiem uzvedumiem bagātināja vietējais amatierteātris „Piņģerots".
AGRA VECKALNIŅA foto